ציורי קיר

 בימינו, קיימות אפשרויות רבות לעיצוב הבית. מעיצוב חיצוני של הגן המקיף אותו ועד לעיצוב הפנימי ע"י טקסטורות, פרקטים, ריצוף וטכניקות אחרות. לשימחתינו, עיצוב הבית ע"י ציורי קיר חוזר בימים אלה לאופנה.
 ציורי קיר הם אחת הצורות האמנותיות העתיקות והמקוריות ביותר ששרדו עד ימינו. החל מציורים פרה היסטורים, מלפני מיליוני שנה, המתארים סצינות ציד ומוצאם במערות של האדם הקדמון וכלה ביצירות מופת קלאסיות כגון הקפלה הסיסטינית של מיכאלאנג'לו. מדובר, למעשה, בציורי קיר בכל הווריאציות האפשריות הקיימות היום בעולם.
כל אחד ימצא משהו אישי באמנות העתיקה הזו. ישנם כאלה הנמשכים אליה בשל הפן האופנתי והיוקרתי שלה. אחרים מוציאים בציורי קיר השראה ואפשרות לא שיגרתית לביטוי עצמי. כמו כן קורצים ציורי קיר לבעלי טעם אנין השואפים לגוון את המראה והניחוח של סביבתם הטבעית.
ציורי קיר אינם דורשים שיפוץ כללי של הבית, של הקירות או הכנה מיוחדת כלשהי, אבל הם בהחלט יכולים ליצור את הרושם שזה אכן קרה. הם מייצרים אווירה ייחודית ומרעננת. אווירה שונה. ציור יכול "להרחיב" חלל של כל חדר קטן וצפוף (או ממ"ד), לרווח אותו עם מראה של מרחב פתוח עם הנוף לים או פרדס הדרים עם עננים מעל האופק.
 עם ציורי קיר הבית הוא פשוט לא אותו בית. זה יכול להיות ציור רומנטי שמייצר אווירה אינטימית בחדר השינה, ציור אוכל ססגוני במטבח, ציור של סופרמן בחדר הילדם או כל דבר אחר שיכול לבטא את היצירתיות שלכם.ציורי קיר הם הפועל יוצא של ההשראה שלכם! חשוב לשמור על הסטייל שלנו לא רק בלבוש אלה גם בסביבה בה אנו חיים, עובדים ונחים.
אם תשאלו במה ציורי קיר טובים מהטפטים, התשובה היא פשוטה מאוד - בייחודיות שלהם! כמה טפטים מכל סוג מיוצרים בפס הייצור? המון! וציור קיר, אפילו אם תרצו לצייר דמות מוכרת, זו תהיה יצירה מקורית שנוצרה במיוחד בשבילכם. היא הייחודית בעולם! זה אמנם נראה די פשוט, אבל זוהי רק מראית עין. האמנות של ציורי קיר דורשת ידע רב ושימוש בטכניקות שונות של ציור: מציור חופשי עם מכחול ועד לציור עם האייר-בראש. לצייר מקצועי מספיק לתת גלויה ביד והוא מיד יעתיק אותה על הקיר. הצבעים שאנו משתמשים בהם הם על בסיס מים ומאוד ידידותיים לסביבה. הייחודיות שלנו היא בטכניקות שאנו משתמשים בהן.
לבעלי עסקים נותנים ציורי קיר עוד אפשרות להדגיש את רעיונותיהם ללקוחות.
למשל, חברת השקעות אחת גדולה רצתה להכניס ציורי קיר לכמה מקומות במשרדיה על מנת  להתגבר על תחושות קלאוסטרופוביות שלקוחותיה עלולים להרגיש בגלל הפרוזדורים הצרים. חברה אחרת הזמינה ציורים כדי לקדם את שיווקו של הפרוייקט החדש שלה.
אולמות אירועים, חנויות, בתי מלון, צימרים, מרכזי ספא, מוסדות ציבוריים וכו' יכולים להינות מיתרונות העיצוב בעזרת ציורי קיר.


ציורי קיר MARCH
WWW.ZIURIM.COM
054-8019183, 054-7834077